Ритуальні послуги в Хмельницкому

Ви втратили близьку людину? Перед кожним виникає питання, як правильно провести похорон? Існує безліч необхідних процедур, обрядів і атрибутів, які супроводжують покійного в останній шлях.

Організація порон у Хмельницькому

Як організувати похорон?

В першу чергу, щоб нічого не упустити, потрібен ясним розум. У важкий момент рідні переживають біль втрати і їх думки зайняті зовсім іншими питаннями. Фахівці організації похорону в Хмельницькому готові розділити з вами цей день і допомогти прожити його максимально легко.

Організація і проведення похорону починаються з їх документального оформлення. Рідним потрібно зібрати всі довідки і поетапно прийняти рішення з усіх нюансів. Професійні похоронні агенти намагаються звільнити вас від необхідності відвідування держустанов і очікування в чергах в такий важкий момент. Укладення договору, дозволить приділити час дійсно важливому – прощанню з померлою людиною.

Коли всі підготовчі процеси завершені, настає найважчий день – день поховання. Найчастіше прощання і відспівування покійного відбувається вдома або в церкві. Так близькі дають можливість попрощатися людям, які не зможуть бути присутніми на кладовищі.

Обов’язковим і одним з найбільш емоційних моментів, звичайно, можна назвати плечовий виніс покійного. Його супровід в останній шлях. За допомогою звертаються до сусідів або до представників ритуальних служб.

Найважче, відспівування і прощання близьких із покійним. Скорбота, яку неможливо виразити словами.

Похорон під ключ у Хмельницькому

Організація похорону допоможе вберегти Вас від зайвих турбот і переживань. Наші фахівці допоможуть організувати поховання померлого на найвищому рівні, дотримуючись всього порядку похорону:

  • Надання допомоги в копанні могили на обраному вами місцевому кладовищі;
  • Підготовка місця поховання;
  • Відспівування священиком;
  • При необхідності надання намету для проведення похорону;
  • Ритуальний ліфт (сінгуматор);
  • Драпіровка могили тканиною;
  • Надання або оренда необхідних ритуальних атрибутів.

Природно, кожен задається питанням: скільки коштує поховати людину? Наші фахівці допоможуть підібрати для вас найбільш підходящий варіант з усіма потрібними атрибутами. Сьогодні, в організації похорону ціна становить від 3900 грн за весь мінімальний пакет послуг і товарів.
Замовити похорон ви можете в будь-який час по телефону +38 068 296 15 96. Наші фахівці постараються максимально захистити вас від непотрібних поточних питань і підібрати краще рішення виходячи з ваших бажань і можливостей.

Копання могили

У метушні і емоційному виснаженні часто не беруться до уваги нюанси. Дозвольте фахівцям з організації похорону в Хмельницькому простежити і організувати копання могили потрібної глибини і розмірів
Нехай підбір і контроль за працівниками, обраного вами кладовища, буде нашим головним болем. Це найменше, чим ми можемо Вам допомогти в складний момент.

Розпорядник похорону

Кожному з нас хочеться, щоб до померлого ставилися з повагою і шаною. Остання данина повинна бути максимальною. Адже це, по суті, єдине, що ми можемо зробити для покійного.
Розпорядники допоможуть провести похорон згідно з усіма релігійними правилами і традиціями вашої родини. Всі тонкощі і нюанси пройдуть непомітно і налагоджено, дозволяючи вам не замислюватися про те, чи вистачить хустинок, чи вчасно приїде автобус.

Підготовка покійного до поховання

Люди похилого віку традиційно відкладають одяг на похорон. Якщо такі є – виконайте їх волю, обов’язково передайте речі в морг, щоб покійного одягли саме в них.
Саме в морзі проводять не медичну підготовку померлого. У неї включають омивання тіла, бальзамування і тампонування, нанесення гриму і одягання.
Всі ці процедури спрямовані на збереження максимально природнього зовнішнього вигляду покійного, щоб  його запам’ятали саме таким.

Винос тіла померлого

Після відспівування в будинку і прощання близьких, покійного часто виносять у двір, щоб люди, які оточували його в житті мали можливість попрощатися. Далі померлого і проводжаючих відвозять ритуальним транспортом на кладовище.
Плечовий виніс найчастіше роблять родичі або сусіди покійного. Причому у кожної сім’ї є свої вимоги і заборони, кому саме можна це зробити. Наші фахівці допоможуть розібратися з тонкощами звичаю.
При необхідності, для вашої зручності, буде надано послуги бригади для виносу тіла близької людини.

ВІП похорони

Фінансове благополуччя сім’ї і самого покійного часто диктує розмір бюджету похорону. Серед послуг організації похорону Хмельницького також представлені елітні віп похорон.
Консультанти допоможуть підібрати індивідуальне рішення, яке максимально точно задовольнить ваші побажання.

Кремація у Хмельницькому

Кремація – одна з найдавніших традицій поховання. Кремація покійного відбувається в спеціальних печах при температурі близькій 1000 градусів за Цельсієм. Це один з найшвидших, весь процес кремації займає трохи більше 3 годин, і екологічно чистих типів поховання.
Організація похорону в Хмельницькому допоможе транспортувати тіло померлого для кремації до Києва чи Одеси і назад для поховання в Хмельницькому.

Оркестр на похоронах

Присутність оркестру під час похорону не обов’язкова, це індивідуальне рішення родичів. Традиційний похоронний марш символізує чистоту покійного і легкість його переходу в інший світ.
Для організації музичного супроводу при прощанні досить просто сказати про це ритуальному агенту, який буде супроводжувати вас весь цей нелегкий шлях.

Відспівування померлого священиком

Організація похорону в Хмельницькому, згідно релігійних вірувань покійного, допоможе провести похорон, виходячи з усіх канонів його віри і традицій його сім’ї.
Відспівування і прощання з померлим може бути проведено в будинку, в церкві або безпосередньо на обраному вами місцевому кладовищі.

Зал для прощання

Житлові умови, померлого часто не дозволяють  бути  присутніми на його прощанні всім бажаючим. Особливо у разі публічних похорон.
Організація похорону в Хмельницькому допоможе вибрати оптимальний за географічним розміщенням зал для прощання з вашим близьким.

Супровід швидкої допомоги 103

Біль від втрати близької людини відкладає істотний відбиток на самопочуття живих рідних. Особливо, коли на похоронах є люди похилого віку. В такому випадку, рекомендується супровід похорону бригадою медичної допомоги.
Бережіть себе і близьких, ми допоможемо підстрахуватися в важкий момент, організувавши присутність медперсоналу під час похорону.