Ритуальні послуги в Хмельницкому

Після смерті людини пам’ять про неї назавжди залишається жити в серцях близьких  людей. Рідні згадують померлого не тільки в особливі дати, але і просто відвідуючи його могилу або проходячи повз пам’ятного для нього місця.

Післяпохороне обслуговування у Хмельницькому

Ритуальні послуги після похорону

Через зайнятість, життя в іншому місті або країні, ми не завжди може приділити належну увагу могилам наших рідних. Наше ритуальне бюро готове взяти на себе догляд за могилами, за вашим бажанням можливе надання фотозвіту. Серед наших послуг:

  • Дезобробка приміщень після похорону;
  • Догляд за похованнями;
  • Прибирання на кладовищі;
  • Оформлення могили.

Поминальна трапеза

Обов’язковою традицією прощання з померлим є організація поминального обіду. Згідно із звичаями, такий обід влаштовують також на 3-й, 9-й і 40-й день, а також на півроку і рік після смерті.
Зовсім не важливо, будете ви поминати рідного в сімейному колі за кухонним столом або в спеціалізованому кафе. Якщо ваш вибір – вдома, обов’язково проконсультуйтеся стосовно меню. Існує перелік так званих «поминальних» страв.

Організація похорону в Хмельницькому допоможе підібрати зручний варіант для проведення поминальної трапези близько від дому або кладовища.

Поминальний обід у кафе

Поминальна трапеза – останній етап на похоронах. За загальним столом, люди можуть ділитися спогадами про покійного, помолитися за його душу.
Багаторічна співпраця з безліччю кафе дозволить підібрати оптимальний варіант для проведення поминального обіду за Вашими уподобаннями.

Санітарна обробка приміщень після смерті

Перебуваючи в скорботі, ми часто забуваємо про здоров’я живих. Після смерті, тіло людини перестає функціонувати і починається процес розкладання, що породжує розмноження мікробів в місці, де сталася смерть.
Наші фахівці дбайливо і акуратно проведуть прибирання приміщення спеціальними дезінфікуючими засобами, а також допоможуть утилізувати особисті засоби гігієни покійного.

Догляд за могилами

Послуги по догляду за могилами найбільш актуальні в умовах сучасної зайнятості. Часто рідні змушені жити в іншому місті або переїжджають в іншу країну, або стан здоров’я не дозволяє провідувати могилу досить часто.

Наші фахівці, виходячи з узгодженого графіка, готові стежити за станом могили, доглядати за пам’ятником і рослинами. За вашим бажанням можуть надаватися фотозвіти.