Ритуальні послуги в Хмельницкому

У ритуальних послугах, перевезення покійних займає важливе місце. Починаючи від транспортування покійного на катафалку в морг чи до місця прощання, а потім на кладовище, і до надання автобусів для родичів і близьких. На кожному етапі необхідні комфортабельні автомобілі, спеціально обладнані під ці завдання.

Ритуальні перевезення по Україні

Види ритуальних перевезень

Якщо людина померла вдома, на роботі або в дорозі – її обов’язково необхідно транспортувати в морг для отримання остаточних документів і підготовки тіла до поховання.

Організація похорону в Хмельницькому має всі необхідні дозвільні документи для здійснення транспортування померлих (вантаж 200) по Україні і за її межами.

Досвідчені і ввічливі водії, ніби тіні, добре знайомі не тільки з дорогами, а й особливостями транспортування покійних.

Для вашого комфорту представлені сучасні катафалки, обладнані спеціальними п’єдесталами і ременями для закріплення труни. Окремо виділено місце для необхідної ритуальної атрибутики.

В автопарку нашого агентства також представлені автобуси для родичів і близьких померлого.

Ритуальні перевезення по Україні

Ми часто подорожуємо, відвідаємо рідних або працюємо далеко від дому. На жаль, нікому не відомо, де саме зустрінеш біду. Якщо людина померла в результаті ДТП або перебуваючи в іншому місті, близькі не завжди самостійно можуть вирішити всі юридичні питання, що стосуються його транспортування. Організація похорону в Хмельницькому допоможе організувати:

  • перевезення померлого з одного міста в інші в межах  України;
  • перевезення покійного на кремацію і назад;
  • транспортування покійного по місту чи області;
  • доставка тіла із зони АТО;
  • перевезення покійного з Криму або в Крим;
  • репатріація з країн Європи або СНД в Україну;
  • транспортувати померлого літаком або автомобілем.

Катафалк у Хмельницькому

Катафальний транспорт зобов’язаний бути оснащений необхідними кріпленнями і мати документальний дозвіл на транспортування померлих.

Сучасні катафалки також обладнані місцями для перевезення необхідної ритуальної атрибутики.

Організація похорону в Хмельницькому допоможе підібрати оптимальний автомобіль для перевезення вашого близького для поховання.

Ритуальний транспорт

Необхідно організувати транспорт для людей, які хочуть з ним попрощатися. Кількість власних автомобілів не завжди достатня в такій ситуації.

Ми допоможемо підібрати в оренду саме такий ритуальний транспорт, який в точності вам необхідний. У нашому автопарку представлені автобуси на різну кількість посадкових місць.

Репатріація померлого

Репатріація покійного – це повернення тіла покійного для поховання в країні його проживання.

Наше бюро допоможе оформити всі необхідні документи і здійснити перевезення померлого зі країн Євросоюзу і СНД в Україну літаком або сучасним катафалком.

Вантаж 200

Перевезення померлих, крім документів, зобов’язує забальзамувати покійного для можливості його транспортування. Крім цього, катафалк додатково повинен бути обладнаний системою кондиціонування.

Згідно з правилами “Вантаж 200” обов’язково повинен транспортуватися в цинковій труні.