Ритуальні послуги в Хмельницкому

Біль втрати рідного, страх, нерозуміння і заперечення – природні реакції в разі смерті людини. Їх не потрібно соромитися або ховати. Прощайтеся з померлим так, як велить вам серце.

Що робити, якщо померла людина?

В першу чергу, викличте швидку допомогу і поліцію. Лікарі медбригади зобов’язані видати довідку про констатацію смерті, а співробітники поліції – заключення про огляд тіла покійного. Це перші з необхідних документів.

Разом з бідою, в ваш будинок нерозлучно увійде необхідність організації похорону та оформлення великої кількості довідок. Часто емоційний стан в цей момент заважає тверезо оцінювати потрібні дії. В такому випадку, організаційні завдання краще віддати фахівцям.

Ми щиро співчуваємо ващій втраті та готові зробити все, що в наших силах, щоб прощання з близькою людиною було максимально легким і простим. Наші агенти заберуть на себе всі клопоти. Психологи, при необхідності, допоможуть пережити втрату, як можна легше. Штатні юристи проконсультують і допоможуть в оформленні документів про смерть.

Поховання або кремація?

Якщо померла людина, згідно з традиціями, поховання необхідно провести пізніше 3-го дня. Виходячи з релігійних поглядів, сімейних традицій або бажання померлого, сім’ї необхідно вибрати спосіб захоронення – поховання або кремацію.

Все, що ми можемо зробити без залучення родичів, гарантовано буде організовано на кращому рівні. Швидко і якісно фахівці з організації похорону:

  • Допоможуть з оформленням всіх необхідних документів про смерть (довідка з РАЦС, свідоцтва про пільги та інші);
  • Оформлять покупку обраного місця на кладовищі Хмельницького або області;
  • Нададуть катафалк для транспортування померлого в морг для зберігання і бальзамування;
  • Підготують тіло покійного до поховання (омиють, проведуть тампонування, нанесуть грим, одягнуть та інше);
  • Організують відспівування священиком і поминальну панахиду;
  • Підберуть і доставлять необхідну ритуальну атрибутику (труну, покривало, подушку, вінки і квіти);
  • Нададуть автобус для рідних і близьких;
  • Організують процес похорону (плечовий виніс, копання могили, встановлення хресту);
  • Підберуть місце для прощальної трапези.

Кожна смерть – дуже індивідуальна. І ми хочемо полегшити вам біль втрати. Звертайтеся за контактним номером цілодобово з будь-якого питання. Наші фахівці допоможуть максимально швидко і просто вирішити будь-яке питання.

Виклик ритуального агента

На щастя, ми рідко стикаємося із втратою рідних людей. Відповідно, абсолютно не знайомі з процедурою організації похорону.

Довірте похоронному агенту рішення всіх питань і організацію безлічі нюансів в разі, коли помирає близька людина. Ми поділяємо вашу скорботу і докладемо максимум зусиль, щоб її полегшити.

Виклик агента можливий цілодобово. Протягом півгодини, чуйна та професійна людина допоможе вам організувати доступні похорони в рамках виділенного бюджету.

По приїзду, ритуальний агент допоможе визначитися з усіма необхідними нюансами і підібрати оптимальний варіант похорону. Підписаний договір, додатково позбавить вас від необхідності займатися тяганиною з документами.

Оформлення документів про смерть

На жаль, бюрократичне суспільство вимагає безліч довідок і документів в найважчі хвилини нашого життя.

Після отримання довідки про смерть і огляду тіла, необхідно звернутися в поліклініку за місцем проживання або закріпленої за вами договором для отримання медичного висновку про смерть.

Після цьогу доведеться звернутися в РАЦС для оформлення свідоцтва про смерть на гербовому бланку. Якщо покійним мав пільги, ці документи також знадобляться в процесі організації похорону. Це мінімальний пакет, з яким потрібно оформляти покупку місця на кладовищі.

У стані афекту, рідні часто припускаються помилок при заповненні безлічі бланків або забувають отримати потрібну виписку. Щоб зайвий раз вас не турбувати, юристи «Організації похорону в Хмельницькому» простежать за достовірністю і збором всіх необхідних паперів.

Зберігання тіла в морзі

У разі втрати близької людини, ми дивимося на світ порожніми очима. Стислі терміни організації похорону ще більше нагнітають і тиснуть в такий важкий день. Традиційно, поховання близького проходить не пізніше, ніж на 3 день. Історично це обумовлено християнськими канонами і бажанням близьких гідно проводити і попрощатися з померлим.

Побутові та кліматичні умови значно впливають на наше життя і іноді необхідно зберігати тіло довше. Для цього ми надамо спеціальні камери, попередньо провівши бальзамування покійного.

Послуги моргу у Хмельницькому

Згідно із законодавством, після смерті, тіло покійного транспортується в морг для огляду та висновку. Простіше це зробити на наданому катафалку від «Організації похорону в Хмельницькому».

Після всіх необхідних процедур, покійного потрібно приготувати до поховання. Це можуть зробити родичі, але на їх плечах і так багато горя. Акуратні і чуйні співробітники проведуть омивання і необхідні процедури для збереження тіла вашого близького. Професійний макіяж дозволить запам’ятати його гідно в останній момент.

Якщо померлий готував речі для поховання, вони повинні обов’язково бути передані для виконання його бажання. При необхідності ми допоможемо підібрати потрібний комплект.

Місця на кладовищах у Хмельницкому

Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш оптимальний варіант для поховання близької людини на місцевих кладовищах в Хмельницькому і Хмельницькій області, виходячи з географічних і фінансових факторів.

Термін «цвинтар» дослівно означає місце останнього сну. Саме сюди ми можемо прийти, щоб подумки провідати померлого. Тут його тіло природньо і спокійно відходить в кращий світ.